• Index
  •  » Sprzedam
  •  » Peugeot XR7 2008 49cm Po Remoncie Jedyny w takim malowaniu

#1 04-05-2016 23:03:40

Pepik8
Wiejski kamikadze
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Peugeot XR7 2008 49cm Po Remoncie Jedyny w takim malowaniu

Witam serdecznie sprzedam moją perełkę jaką jest peugeot xr7 zawszę dbany myty i nie katowany wszystkie biegi bardzo ładnie wchodzą sprzęgło nie szarpie opony w Dobrym stanie silnik nie cieknie wszystko jest w ładnym stanie Pali od strzała ciepły czy zimny obroty trzyma nie przerywa 200km temu zrobiony remont kompletny silnika wymieniony wał korbowód wszystkie łożyska uszczelki oraz cylinder wraz z tłokiem założone łozyska są z firmy SKF wał z firmy Top Racing oraz Cylinder wraz z tłokiem z firmy Power Force więc przez najblisze 10tyś kilometrów nie ma szans na awarie akurat przygotowany na sezon który zbliża się wielkimi krokami jest to jedyny taki w Polsce peugeot w niebiesko czarnym malowaniu jak wiadomo motocykl posiada ślady użytkowania ale nie jest to widoczne bez porządnego przyjrzenia się img/smilies/wink remont robiony był dla mnie niestety z powodu wywrotki na crossie uszkodziłem kolano i nie mogę już nim za bardzo jeździć dlatego idzie na sprzedaż i mam nadzieję że znajdzie dobrego właściciela img/smilies/smile

https://sprzedajemy.pl/peugeot-xr7-2008 … u,36216892

• Index
  •  » Sprzedam
  •  » Peugeot XR7 2008 49cm Po Remoncie Jedyny w takim malowaniu

Stopka forum